Батьківщина наша-Україна, яка зачаровує співучою українською мовою, яка має багатовікову історію.Піклуватися про свою Батьківщину, берегти її, це священний обов'язок кожного громадянина.
"Ну що б, здавалося, слова...!" -цим емоційним рядком починається один із віршів безсмертного Тараса Григоровича Шевченка і масовий захід Шевченківські читання "Вічне і живе Шевченкове слово", який проведений в бібліотеці 8 листопада 2014року до Дня української писемності і мови.Ведучі студенти педагогічних університетів Панченко Олександр і Литвин Вікторія розповіли присутнім історичне підгрунтя "Слова", про красу і милозвучність української мови.Із святом привітав роменський кобзар- Триус Олександр, супроводжений власною віртуозною грою на кобзі і лірі Прозвучала музика в його виконанні героїчного епосу, щирі духовні пісні, пісні за творами Тараса Ш евченка. Словом і піснею привітали жителів мікрорайона голови кв.комітету Данилко В.М. та Шишабарова О.В.Присвячені рідній Україні та її співучій мові прочитала вірші учитель СЗОШ №3 Кулєцкіх О.М. В захваті були присутні прослухавши вірші за творами Т.Г.Шевченка " Заповіт"-у виконанні Шевченка Віталія (студента Університета культури і мистецтв ім.Поплавського), а також уривок з поеми "Катерина" прочитала Орел Ольга (багатодітна мама,пенсіонерка). Прозвучали українські пісні у виконанні ансамблю"Любисток" та Литвин Вікторії.Світлиця-бібліотека на масовому заході була убрана вишитими рушниками, вишивками, витворами майстринь Нагорної Галини, Дробоног Ніни, Шевченко Галини, Данилко Віри, Лисенко Любові.Присутні були зачаровані вишивкою портретів Т.Г.Шевченка -вишили Нагорна Галина і Дробоног Ніна.Нагорна Галина розповіла і продемонструвала, як вона вишиває, майстриня з любов'ю, з натхненням все це розповіла присутнім.
Після дружнього спілкування присутні дякували організаторам масового заходу і були в захваті від людей, яких Бог нагородив різноманітними талантами. |